İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bosna Hersek’te 5.7 büyüklüğünde deprem! Ölü ve yaralılar var

 Bosna Hersek‘in Mostar kenti yakınlarında 5,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremde 2 kişi ağır yaralandı. Yaralananlardan 27 yaşındaki Elmira Sefo isimli genç kız hayatını kaybetti. Öte yandan AFAD, Bosna-Hersek’te meydana gelen 5,7 büyüklüğündeki deprem sonrası Dışişleri Bakanlığı aracılığıyla yardım teklifi yapıldığını ve uluslararası bir yardım çağrısının bulunmadığı bilgisinin alındığını açıkladı.

Son dakika haberi… Bosna Hersek’in Mostar kenti yakınlarında 5,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremde, şu ana kadar can kaybı bildirilmezken, bazı binalarda hafif hasar olduğu belirtildi. 5.7 büyüklüğündeki depremde 2 kişi ağır yaralandı. Yaralılar, Mostar Üniversitesi Klinik Hastanesi’ne (SKB) nakledildi. Yaralananlardan 27 yaşındaki Elmira Sefo isimli genç kız hayatını kaybetti.

Kukavac yerleşiminde de bir aile evinin üzerine büyük bir kayanın düşmesi sonucu 1 kişi yaralandı. Hafif yaralanan çok sayıda kişi Sağlık Merkezi’ne başvurdu. Yaşanan depremden korkan Hersekliler geceyi sokakta geçiriyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir