İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İZMİR SEYDİKÖYLÜLER DERNEĞİNDEN TİYATRO ŞENLİĞİ

Geçmişi Aydınoğulları ve Selçuklu Beyliği’ne kadar uzanan Seydiköylüler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin, İZMİR’in Gaziemir ilçesinin eski adı olan Seydiköy’ün yaşantısını, Mübadele Dönemi’nden başlayarak zamanımıza kadarını biraz dram biraz komedi ile seneryosunu kendileri yazan oyuncular tiyatro sevenlere Gaziemirde iki gün keyifli bir oyun sundular.

Tiyatro şenliğine, Gaziemir Kaymakamı Sayın Dr. Ahmet Süheyl ÜÇER, CHP İlçe Başkanı Sayın. Kasım ÖZKAN, AKP ilçe Başkanı Sayın. Serdar MUÇAY, MHP İlçe Başkanı Sayın. Köksal KOÇ, İYİ Parti İlçe Başkanı Sayın. Sedat DAĞ, DEVA Partisi İlçe Başkanı Sayın. Erdal ALPOĞUZ, MEMLEKET Partisi İlçe Bakanı Sayın. Nur DİLSİZ, YENİDEN REFAH partisi İlçe Başkanı Sayın. Aydın SEZGİN, İzmir Büyük Şehir Belediyesi Encümen Üyesi Sayın. İlhan ÖZKÖSE, Önceki Dönem Gaziemir Belediye Başkanı Sayın. Halil İbralim SENOL, Gaziemir Meclis Üyelerimiz., MESLEK kuruluşları ve SİVİL Toplum kuruluşları Başkanları ve Temsilcileri Siyasi Parti Kadın Kolları Gençlik kolları Başkanları Ve Temsilcileri, Muhtarlar katıldı.

Dernek Başkanı Hakan SÜVARİ, Oyunlarımıza gelerek bizleri yalnız bırakmayan alkışlarıyla güç veren tüm hemşerilerine saygılarını sundu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir