İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TMBH Başkanı Erdoğan Saraç Radoviş Belediyesi’ne ziyaret


Türk Milli Birlik Hareketi (TMBH) Genel Başkanı Erdoğan Saraç ve beraberindeki heyet Radoviş Belediye Başkanı Aco Ristov’u makamında ziyaret etti.

TMBH’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Bugün TMBH’nin bir Heyeti, Radoviş Belediye Başkanı Sayın Aco Ristov tarafından kabul edildi. Heyetimizde Genel Başkan Sayın Erdoğan Saraç yanısıra,Radoviş Belediyesi Meclis Üyemiz Mümin Şerif ,MYK üyemiz Celal Şare ve Meclis listesinde yer alan kızımız Yaşa Hüseyin bulunmaktaydı.

Son derece samimi ve verimli geçen görüşmede,soydaşlarımızın istihdamı,Kilavuzlu köyümüzün su sorunu,Radoviş Lisesinde Türkçe lisemizin sorunları ve gelecekte yapılması gereken faaliyetler yer aldı.

Genel Başkanımızın inisiyatifiyle Kilavuzlu köyünün içme suyu problemi Isparta’dan gönül dostlarımızın dayanışmasıyla en tez çözüme ulaşılscağı konusunda Belediye Bsşkanıyla anlaşıldı. Isparta’dan hayırseverldrimiz Kılavuzludaki yeni kaynaktan su çekilmesi için 3000 metre boru hibe etmişlerdir. Kazı işleri Belediye tarafından yapılacaktır. Ayrıca Kılavuzlu köyümüze bir çeşme de yapılacaktır.

Belediye başkanına gösterdiği yakın ilgiden ve anlayıştan dolayı şükranlarımızı bildiren Genel Başkanımız Erdoğan Saraç,bölgedeki teşkilatımızı da ziyaret ederek,Ustrumcaya geçti.

Hatırlanacağı üzere Belediye seçimlerinde TMBH’i Belediye Başkanı Aco Ristov’u desteklemişti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir